Cebia

PROHLÍDKA K POJIŠTĚNÍ VOZIDLA – VINFOTO

O službě

Prohlídka k pojištění vozidla VINFOTO slouží ke zdokumentování skutečného stavu vozidla při uzavření pojistné smlouvy. Díky této fotografické dokumentaci má pojišťovna přesně a pravdivě zachycen stav vozidla pro případ likvidace pojistných událostí.

CEBICAT GT

V čem spočívá CebiCat GT?

Jedná se systém pro automatickou identifikaci vozidla na základě VIN a jeho ocenění (ocenění lze i bez zadání VIN).

Jak CebiCat GT funguje?

Přístup k CebiCat GT je prostřednictvím webové aplikace, do níž zadáte VIN vozidla a online zjistíte jeho obvyklou tržní cenu a technické i netechnické parametry dle výrobce. Tržní cena se stanovuje na základě dynamické analýzy realizovaných prodejů a nabídkových cen z inzerce na českých i zahraničních inzertních portálech. Do systému je možné přistupovat i přes webovou službu. Přehled svých identifikovaných a oceněných vozidel budete mít vždy k dispozici.

Identifikace vozidla:

  • informace o technických parametrech vozidla;
  • značka, model, provedení, výbavový stupeň, seznam sériového a dodatkového vybavení, prodejní cena základní verze nového vozidla a jeho dodatkové výbavy.

Ocenění vozidla:

  • stanovení obvyklé ceny vozidla na českém trhu či slovenském trhu;
  • součástí ocenění mohou být i inzertní či realizované ceny srovnatelných vozidel k datu ocenění.

AUTOTRACER

Co je systém AUTOTRACER?

AUTOTRACER je online systém pro prověření historie ojetých vozů na základě jejich VIN kódu. Funguje nepřetržitě 7/24, výsledky prověření jsou k dispozici během několika minut. Lze v něm prověřit historii osobních a užitkových vozů, motocyklů, autobusů či nákladních vozidel.

Systém AUTOTRACER je největší databází záznamů o ojetých vozidlech ve střední Evropě, která obsahuje více než miliardu dat z ČR i ze zahraničí.

Jak AUTOTRACER funguje?

Po zadání VIN vozidla si nejdříve zdarma ověříte, kolik informací a z jakého období je o daném vozidle v systému k dispozici. Na základě toho se rozhodnete, zda si dané informace zakoupíte. Přístup do systému AUTOTRACER je přes webovou aplikaci, do které dostanete login a heslo a budete mít k dispozici přehled svých prověřených vozidel.

Kontaktujte nás

Kanceláře

Náměstí 13/15, Galerie Nový Svit,
594 01 Velké Meziříčí

Naše služby poskytujeme po celé ČR

Perpetuel podporuje

Jsme rádi, když můžeme pomáhat lidem.
Rádi pomůžeme i na potřebných místech – stali
jsme se sponzory nového auta pro organizaci
Sociální služby města
Velké Meziříčí.